SEM DAYANIKLI VERİ SORUMLUSUNA BAŞVURU FORMU

1 Genel Açıklamalar www.akkasgroup.com
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda (“KVKK”) ilgili kişi olarak tanımlanan kişisel veri sahiplerine (“Başvuru Sahibi”) KVKK’nın 11 maddesi uyarınca kişisel verilerinin işlenmesine ilişkin birtakım taleplerde bulunma hakkı tanınmıştır.


Başvuru formu, Sem Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş. (“Sem Dayanıklı”) ile olan ilişkinizi tespit ederek, varsa, Sem Dayanıklı tarafından işlenen kişisel verilerinizin eksiksiz olarak belirlenerek, ilgili başvurunuza doğru ve kanuni süresinde cevap verilebilmesi için hazırlanmıştır. Kişisel verilerinizin güvenliğinin sağlanması ve hukuka aykırı veri aktarımının önlenmesi amacıyla, kimlik ve yetki tespiti için Sem Dayanıklı tarafından ek bilgiler istenebilir. Başvuru Sahibi tarafından belirtilen bilgilerin doğru ve/veya güncel olmaması ya da taleplerin yetkisiz olması halinde, bu hususa ilişkin sorumluluk Başvuru Sahibi’nindir.


Veri Sorumlusuna Başvuru Usul Ve Esasları Hakkında Tebliğ’in 7 maddesi uyarınca Başvuru Sahibi’nin başvurusuna yazılı olarak cevap verilecekse, on sayfaya kadar ücret alınmaz. On sayfanın üzerindeki her sayfa için 1 Türk Lirası işlem ücreti alınabilir. Başvuruya cevabın CD, flash bellek gibi bir kayıt ortamında verilmesi halinde kayıt ortamının maliyeti kadar ücret talep edilebilir.

 

Devamı İçin Lütfen Tıklayın

 

Müşteri Hizmetleri

Yetkili Servisler

Size en yakın Sem yetkili satıcısından ürünlerimizi alabilirsiniz!

Daha Fazla Bilgi
×